KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 6241100
nr 624 1100
Akvareller
2 st. signerade, -50, blomstermotiv, 60x36
Utrop:
100 kr
Såld:
650 kr
måndag 15 februari 2010
kl 17:26:27
200 kr
250 kr
500 kr
450 kr
500 kr
600 kr